מדיניות משלוחים, ביטולים והחזרות

תודה לך שבחרת לגלוש ולעשות שימוש באתר של חגית טסה בע"מ (www.hagitassa.com) (להלן: "האתר"). אנו בטוחות שתהני מחוויית הגלישה והקניה באתר. את מוזמנת להפנות כל שאלה, תלונה והצעה לשיפור לשירות הלקוחות שלנו: service@hagit-tassa.com מסמך זה נועד להביא בפניך את מדיניות המשלוחים, הביטולים וההחזרות הנוגעים לרכישות שתבצעי באתר. תנאי מסמך זה חלים על כל רכישה שתעשי באתר, ואת מתבקשת לקרוא אותם ולהסכים להם בטרם השלמת רכישתך באתר. תנאי מסמך זה מנוסחים בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד, והם מתייחסים לזכר ולנקבה כאחד.

בעצם ביצוע רכישה באמצעות האתר את מאשרת כי קראת מסמך זה ואת מסכימה לתנאיו. מסמך זה מהווה הסכם מחייב בינך ובין חברת חגית טסה בע"מ (להלן: "החברה"). במידה ואינך מסכימה לאיזה מן התנאים הכלולים במסמך זה, אנא הימנעי מהשלמת העסקה! החברה שומרת על זכותה לעדכן מסמך זה מעת לעת, ולכן מומלץ לחזור ולעיין בו מידי פעם. כותרות הסעיפים במסמך זה נרשמו מטעמי נוחות בלבד, ואין לייחס להן משמעות פרשנית או אחרת כלשהי.

בכל שאלה תמיד ניתן לפנות לשירות הלקוחות של חגית טסה בע"מ (להלן: "החברה") -

דרכי פניה לשירות הלקוחות:

במייל service@hagit-tassa.com
בוואטסאפ במספר - 050-5678211

המענה אינו מיידי אך מועד שליחת הודעתך הוא הקובע במידה וידרש להתיחס לכך.

משלוחים
חשוב לנו להעניק לך חווית קנייה נוחה ונעימה ולכן יש באפשרותך לבחור באיזו דרך תרצי לקבל את הפריטים אשר רכשת לידך.
דרכי המשלוח הזמינות באתר הן:
1. משלוח עד לכתובת שתבחרי בישראל:
*בקניה אשר סכומה הכולל 399 ₪ או יותר - ללא עלות נוספת. בהזמנת כרטיס מתנה (gift card) בכל סכום שהוא באתר לא יבוצע משלוח והכרטיס ישלח באמצעים דיגיטלים. 
*בקניה אשר סכומה הכולל נמוך מ-399 ₪ - בעלות נוספת של 30 ₪ כולל מע"מ.
2. איסוף עצמי מאחת מחנויות הרשת לפי בחירתך – ללא עלות נוספת.
זמני משלוח

5. במקרה בו בחרת משלוח עד לכתובת שבחרת, הרי שלאחר קבלת ההזמנה ואישורה, הפריטים ישלחו אליך עד לתום 8 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה באתר, באמצעות חברת שילוח חיצונית. בשבתות, חגים, ימי שישי וערבי חג לא יתבצעו משלוחים.

6. לתשומת לבך: על מנת לייעל את המשלוח אליך, בעת הקניה באתר מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנך נמצאת רוב שעות היום - בעבודה, בבית או בכל כתובת אחרת לבחירתך. כמו כן, החברה רשאית להתנות את מסירת הפריט בהצגת תעודה מזהה המאשרת את זהות המקבלת.
7. שירות המשלוחים פועל בשעות המוסכמות בין החברה לחברת השילוח. נכון למועד קריאת שורות אלה, שירות המשלוחים פועל בין השעות 08:00-21:00. החברה שומרת על זכותה לשנות שעות אלה. חברת השילוח תתאם עמך מראש את מועד ההגעה בהודעה או בשיחת טלפון. במידה ומסרת פרטי התקשרות או כתובת לא מדויקים או לא מלאים בעת ההרשמה ו/או ההזמנה, לא נוכל להשלים את המשלוח.
8. זמני האספקה מותנים בהנחיות הביטחוניות של הצבא והמשטרה באותה עת ואינם בשליטתנו, ולפיכך יתכנו עיכובים באספקה לאזורי ספר ואזורים שהם מעבר לקו הירוק.
9. זמני האספקה הינם זמנים משוערים וייתכנו שינויים בזמני האספקה עקב נסיבות אשר אינן תלויות בחברה ו/או אשר תלויות בצדדים שלישיים. מבלי לגרוע מן האמור לעיל, החברה לא תהיה אחראית לעיכובים במקרה של כח עליון, לרבות פגעי טבע, מלחמה, לחימה, אירועי טרור, שביתה, השבתה, מצב חירום, חוסר בחומרים, ציוד או כח אדם או כל סיבה אחרת אשר אינה בשליטת החברה.
10. השלמת ההזמנה באתר אין משמעותה בהכרח כי הפריט שהוזמן על ידך יהיה במלאי בעת הבאת ההזמנה למשלוח. החברה איננה מתחייבת לזמן אספקה כאשר הפריט אינו מצוי במלאי. במידה ופריט אינו מצוי במלאי תימסר לך על כך הודעה ותהיי רשאית לבטל את ההזמנה.
11. החברה לא תהיה אחראית לעיכוב בביצוע אספקה כתוצאה מפרטים לא מלאים או שגויים אשר ימסרו על ידך בעת ההרשמה או בעת ביצוע הרכישה.
12. ככל שהמשלוח חייב בדמי משלוח, אלה יחויבו במעמד ההזמנה, ביחד עם החיוב עבור הפריטים שרכשת.
ביטולים והחזרות
ביטול על ידי הלקוחה
14. במידה ומסיבה כלשהי תתחרטי על רכישת איזה מן הפריטים שרכשת, הרי שתהיי זכאית לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי בהתאם להוראות המפורטות מטה.
15. אנו עושות כמיטב יכולתנו על מנת שהפריטים, אשר נשלחים, יגיעו אליך שלמים ותקינים. במידה והפריט שקיבלת הגיע לידיך פגום, או שאינו מתאים לתיאור באתר או לא סופק לך במועד, את זכאית לבטל את העסקה ולקבל החזר כספי בהתאם להוראות המפורטות מטה.
16. הזכות לבטל את העסקה היא החל ממועד ההזמנה ועד לחלוף 14 ימים ממועד הגעת הפריט אליך. במידה והנך אישה עם מוגבלויות, אזרחית ותיקה או עולה חדשה (כפי שמונחים אלה מוגדרים בחוק הגנת הצרכן תשמ"א-1981) ורכשת את הפריט מן האתר בדרך של רכישה טלפונית, הרי שאת זכאית לבטל את העסקה כאמור עד לחלוף 4 חודשים ממועד הגעת הפריט אליך, וזאת בכפוף להמצאת תעודה המעידה כי את עונה על אחת ההגדרות האמורות לעיל.
17. עליך להודיע לנו על ביטול העסקה בכתב בדואר רשום, בדרך של משלוח דואר אלקטרוני לכתובת Service@hagitassa.com או טלפונית לשירות הלקוחות במספר 03-6226324. על מנת לטפל בפנייתך ביעילות אנא צייני את מספר ההזמנה, המוצר ברצונך להחזיר וסיבת ההחזרה.
18. ככל שהפריט נשלח על ידינו לפני מועד קבלת הודעת הביטול, יאסף ממך על ידינו ועל חשבוננו, בתיאום עמך. את מתחייבת לאפשר לנו לאסוף את הפריט בתוך 10 ימים מן המועד בו נמסרה לנו הודעת הביטול על ידך.
19. החזר כספי יינתן תוך 14 יום מיום החזרת המוצר. יסופק החזר כספי בשווי הפריט המוחזר ללא דמי ביטול. בעסקת כרטיס אשראי, הלקוחה תידרש לספק את פרטי האשראי לביצוע הזיכוי. לא ניתן לקבל זיכוי על רכישה באתר בחנויות חגית טסה.
20. במידה והחזרת את הפריט עקב פגם או איחור במועד האספקה, תהיי זכאית להחזר מלוא הסכום ששילמת עבור הפריט, לרבות דמי משלוח, ככל ששולמו.
21.במידה והחזרת את הפריט עקב אי התאמה, הרי שתהיי זכאית להחזר כספי מלא עבור הפריט שרכשת, למעט דמי משלוח ע"ס 30 ₪ שיקוזזו מעלות הפריט. תוכלי גם להחזיר את הפריט ללא עלות בכל אחת מחנויות החברה.
22. תנאי להחזר הכספי הוא שהפריט יוחזר אלינו כשהוא נושא את התווית המחוברת אליו, לא נעשה בו כל שימוש, הוא באריזתו המקורית ואינו פגום (למעט מקרה בו מוחזר הפריט עקב פגם). בנוסף, הלבשה תחתונה, תכשיטים, בישום, מוצרי ספא וקוסמטיקה חייבים להישאר באריזתם המקורית שלא נפתחה, כתנאי להחזר כספי.
ביטול על ידי החברה
23. החברה זכאית (אך לא חייבת) לבטל את הזמנתך גם אם היא הושלמה והתשלום אושר, בכל אחד מן המקרים הבאים:
*הפריט אזל מן המלאי או שהוא מצוי במלאי אך פגום.
*התברר כי אחד הפרטים שמסרת בעת ההרשמה או הרכישה אינו נכון.
*התברר לחברה שהפרת את תנאי השימוש באתר.
*אם לדעת החברה הלקוחה רכשה את הפריט על מנת למכור אותו לצד שלישי.
*אם הפריט הוחזר על ידי דואר ישראל / חברת שליחויות מאחר ולא נדרש או שהמען אינו מדויק.
*אם האספקה תואמה באיסוף עצמי מאחת מחנויות החברה והפריט לא נאסף בתוך 10 ימים מהיום בו נמסר לך כי הוא עומד לרשותך בחנות.
24. במקרה של ביטול כאמור, תעשה החברה כמיטב יכולתה על מנת ליצור עמך קשר ולדווח על הביטול.
25. כמובן שבמקרה של ביטול על ידי החברה תהיי זכאית להחזר כספי של מלוא הסכומים אשר שולמו על ידך.
החזר כספי
26. החזר כספי יבוצע עבור כרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה. אם העסקה בוצעה בתשלומים, גם ההחזר של כרטיס האשראי יתבצע לפי מספר התשלומים.
27. עבור עסקאות אשר שולמו באמצעות חברת סליקה (כגון Pay Pal) ההחזר הכספי יהיה לחשבון חברת הסליקה. במידה ומסיבה כלשהי לא ניתן לזכות את חשבון חברת הסליקה, יבוצע ההחזר בהעברה בנקאית לחשבונה של הלקוחה.
החלפת מוצרים
28. במידה ותבקשי להחליף את הפריט שקיבלת בפריט אחר של החברה, ניתן לעשות זאת בתיאום עם שירות הלקוחות של החברה. החברה אינה מחויבת להחליף פריט בחלוף 14 ימים מן המועד בו נמסר הפריט לידיך (ובמקרה של אישה עם מוגבלויות, אזרחית ותיקה או עולה חדשה – בחלוף 4 חודשים ממסירת הפריט).
29. בעת תיאום ההחלפה תתבקשי לפרט בדיוק את הפריט החליפי שאת מבקשת (לרבות מידה וצבע). תנאי להחלפה הוא שהפריט החליפי מצוי במלאי.
30. ככל שמחיר הפריט החליפי עולה על מחיר הפריט שרכשת, תנאי להחלפה הוא הסדרת תשלום ההפרש מול שירות הלקוחות.
31. במקרה בו מחיר הפריט החליפי פחות ממחיר הפריט שרכשת, יש לבטל את העסקה ולבצע עסקה חדשה, ובמקרה כזה יחולו ההוראות ביחס לביטול עסקה. החברה רשאית, אך אינה חייבת, להסכים, במקום לבטל את העסקה, לתת לך זיכוי על ההפרש כאמור לרכישות עתידיות מן החברה.
32. במידה ותרצי להחליף פריטים בהזמנה, תוכלי לשלוח את הפריטים אותם את מבקשת להחליף, בתיאום מול שירות הלקוחות, באחת מהדרכים הבאות:
  1. דואר ישראל לכתובת קלישר 21, תל אביב עבור חגית טסה - אתר.
  2. שליח שיאסוף את הפריטים ממך בעלות 30 .
33. כמו כן ניתן לבצע את ההחלפה בתיאום מראש עם שירות הלקוחות, בכל אחת מחנויות החברה ללא עלות. רשימת החנויות מפורטת באתר.
34. החלפת פריט מותנית בכך שהוא יוחזר כשהוא נושא את התווית המחוברת אליו, לא נעשה בו כל שימוש, הוא באריזתו המקורית ואינו פגום. בנוסף, הלבשה תחתונה, תכשיטים, בישום, מוצרי ספא וקוסמטיקה חייבים להישאר באריזתם המקורית שלא נפתחה, כתנאי להחלפה.
35. את הפריטים החלופיים תוכלי לקבל באחת מהדרכים הבאות:
  1. איסוף עצמי בכל אחת מחנויות החברה.
  2. באמצעות שליח בעלות 30 .
*למען הסר ספק, במידה וההחלפה היא עם שליח שאוסף את הפריט ממך, מוסר לך פריט חדש ומחזיר את הפריט אלינו העלות היא 60 ₪ (עבור 2 משלוחים)
בכל שאלה נוספת אנו מזמינות אותך לפנות אלינו במייל או בוואטסאפ.
תתחדשי!